Reklam Alanı
Reklam Alanı

Edirne Ticaret ve Sanayi Odası Uygulamalı Girişimcilik Eğitimlerine Devam Ediyor

Reklam Alanı
featured
Edirne Ticaret ve Sanayi Odası Uygulamalı Girişimcilik Eğitimlerine Devam Ediyor
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala
Reklam Alanı

Edirne Ticaret ve Sanayi Odası, girişimciliğin desteklenmesi, yaygınlaştırılması, sürdürülebilir işletmelerin kurulması ve KOSGEB desteklerinin daha etkin kullanımını sağlamak üzere Uygulamalı Girişimcilik Eğitimlerine devam ediyor. Odamız tarafından 2018 yılında açılması planlanan Uygulamalı Girişimcilik Eğitimlerinin üçüncüsü 12-15 Kasım 2018 tarihleri arasında düzenlenecektir.

Uygulamalı Girişimcilik Eğitimleri, kendi işini kurmak isteyen girişimcilerin bir iş planına dayalı olarak kuracağı işletmelerin başarı düzeylerini artırmak amacıyla düzenlenmektedir. KOSGEB destekleri kapsamında yeni bir iş kurma fikri olan girişimcilerin desteklenmesine yönelik olarak Yeni Girişimci Desteği başlığı altında 50.000-TL sı hibe, 100.000-TL sı faizsiz geri ödemeli olmak üzere toplamda 150.000-TL lık yeni girişimci desteği verilmektedir.

Geri Ödemesiz olarak verilen 50.000-TL nin 2.000-TL si işletme kuruluş desteği, 18.000-TL si kuruluş dönemi makine, teçhizat, ofis donanım ve yazılım desteği ve 30.000-TL si işletme giderleri desteği olarak kullanılmaktadır. Bu destekten faydalanmak isteyenlerinden Uygulamalı Girişimcilik Eğitimine katılarak sertifika alma şartı aranmaktadır.

Edirne Ticaret ve Sanayi Odası’nda 12-15 Kasım 2018 tarihleri arasında düzenlenecek Uygulamalı Girişimcilik Eğitimi 4 gün sürecektir. Eğitime katılım ücretsiz olup sertifika alabilmek için eğitimlere devam zorunluluğu bulunmaktadır.

Uygulamalı Girişimcilik Eğitimine katılmak isteyenler KOSGEB’in internet sayfasından (www.kosgeb.gov.tr) duyuruların altında bulunan uygulamalı girişimcilik eğitimi duyurularından e- devlet şifresiyle eğitime başvuracaklardır. Eğitime katılmak üzere son başvuru tarihi 6 Kasım 2018 Salı günü saat 23:59 olup katılımcılar başvuru ile ilgiliOdamız AB ve Dış İlişkiler Bölümünden ( Tel: 0284 225 10 14 dahili:121, [email protected]/site ) bilgi alabilirler.

Tüm girişimcilere önemle duyurulur.

Edirne Ticaret ve Sanayi Odası Uygulamalı Girişimcilik Eğitimlerine Devam Ediyor
Reklam Alanı

Tamamen Ücretsiz Olarak Bültenimize Abone Olabilirsin

Yeni haberlerden haberdar olmak için ücretsiz e-posta aboneliğini hemen başlat.
Uygulamayı Yükle

Uygulamamızı deneyin!

Online İşlemler

TOBB internet sitesi üzerinden hızlı aidat ödeme ve belge işlemlerinizi yapabilirsiniz.

Bizi Takip Edin
Reklam Alanı