Reklam Alanı
Reklam Alanı

EDİRNE TİCARET VE SANAYİ ODASI UYGULAMALI GİRİŞİMCİLİK EĞİTİMLERİNİN 11.’ SİNİ AÇIYOR

Reklam Alanı
featured
EDİRNE TİCARET VE SANAYİ ODASI UYGULAMALI GİRİŞİMCİLİK EĞİTİMLERİNİN 11.’ SİNİ AÇIYOR
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala
Reklam Alanı


Edirne Ticaret ve Sanayi Odası, girişimciliğin desteklenmesi, yaygınlaştırılması, sürdürülebilir işletmelerin kurulması ve KOSGEB desteklerinin daha etkin kullanımını sağlamak üzere Uygulamalı Girişimcilik Eğitimlerine devam ediyor. Odamız tarafından 2017 yılında açılması planlanan Uygulamalı Girişimcilik Eğitimlerinin onbirincisi 02-05 Mayıs 2017 tarihleri arasında düzenlenecektir.


Uygulamalı Girişimcilik Eğitimleri, kendi işini kurmak isteyen girişimcilerin bir iş planına dayalı olarak kuracağı işletmelerin başarı düzeylerini artırmak amacıyla düzenlenmektedir. KOSGEB destekleri kapsamında yeni bir iş kurma fikri olan girişimcilerin desteklenmesine yönelik olarak Yeni Girişimci Desteği başlığı altında 50.000-TL si hibe, 100.000-TL si faizsiz geri ödemeli olmak üzere toplamda 150.000-TL lık yeni girişimci desteği verilmektedir.


Geri Ödemesiz olarak verilen 50.000-TL nin 2.000-TL si işletme kuruluş desteği, 18.000-TL si kuruluş dönemi makine, teçhizat, ofis donanım ve yazılım desteği ve 30.000-TL si işletme giderleri desteği olarak kullanılmaktadır. Bu destekten faydalanmak isteyenlerinden Uygulamalı Girişimcilik Eğitimine katılarak sertifika alma şartı aranmaktadır.


Edirne Ticaret ve Sanayi Odası’nda 02-05 Mayıs 2017 tarihleri arasında düzenlenecek Uygulamalı Girişimcilik Eğitimi 4 gün sürecektir. Eğitime katılım ücretsiz olup sertifika alabilmek için eğitimlere devam zorunluluğu bulunmaktadır.


Uygulamalı Girişimcilik Eğitimlerine katılmak isteyenlerin Odamız AB ve Dış İlişkiler Bölümüne ( Tel: 0284 225 10 14 dahili:121, [email protected] ) bizzat gelerek 24 Nisan 2017 Pazartesi günü mesai bitimine kadar başvuru yapmaları gerekmektedir.


Tüm girişimcilere önemle duyurulur.
EDİRNE TİCARET VE SANAYİ ODASI UYGULAMALI GİRİŞİMCİLİK EĞİTİMLERİNİN 11.’ SİNİ AÇIYOR
Reklam Alanı

Tamamen Ücretsiz Olarak Bültenimize Abone Olabilirsin

Yeni haberlerden haberdar olmak için ücretsiz e-posta aboneliğini hemen başlat.
Uygulamayı Yükle

Uygulamamızı deneyin!

Online İşlemler

TOBB internet sitesi üzerinden hızlı aidat ödeme ve belge işlemlerinizi yapabilirsiniz.

Bizi Takip Edin
Reklam Alanı