Reklam Alanı
Reklam Alanı

ESMMMO, ETSO'yu Ziyaret Etti

Reklam Alanı
featured
ESMMMO, ETSO'yu Ziyaret Etti
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala
Reklam Alanı

Edirne Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler Odası Başkanı Enver Çevik, Başkan Yardımcısı Haluk Kaba ve beraberindeki heyet ile birlikte Edirne Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Recep Zıpkınkurt'u makamında ziyaret ettiler.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Zıpkınkut "Esnaf, tüccar,sanayici ve işadamlarına hizmet veren muhasebeciler ve mali müşavirler bir ticarethanenin en önemli noktasında yer almaktadır. Muhasebe sistemlerini kurmak, geliştirmek, işletmecilik, muhasebe, finans, mali mevzuat ve bunların uygulamaları ile ilgili işlerini düzenlemek veya bu konularda müşavirlik yaparak ekonomik açıdan hem işletmeler, hem İlimiz, hem de Ülkemiz ekonomisine katkıda bulunmaktalar. Bugün burada böylesine önemli bir mesleği icra etmekte olan Serbest Muhasebeci ve Mali Müşavirlerimizi ağırlamaktan duyduğum memnuniyeti dile getirmek isterim. Edirne Ticaret ve Sanayi Odası olarak üyelerimize yönelik yaptığımız çalışmalarda yeni projelerle birlikte yol almanın üyelerimize ve İlimize faydalı olacağını düşünmekteyim." dedi.

Edirne Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler Odası yapısı hakkında bilgi veren ESMMMO Başkanı Enver Çevik ise "Edirne Ticaret ve Sanayi Odasının çalışmalarını takip etmekteyiz. Ortak projelerde yer almak her iki Oda ve İlimiz adına katkı sağlayacaktır." ifadelerini kullandı.29

ESMMMO, ETSO'yu Ziyaret Etti
Reklam Alanı

Tamamen Ücretsiz Olarak Bültenimize Abone Olabilirsin

Yeni haberlerden haberdar olmak için ücretsiz e-posta aboneliğini hemen başlat.
Uygulamayı Yükle

Uygulamamızı deneyin!

Online İşlemler

TOBB internet sitesi üzerinden hızlı aidat ödeme ve belge işlemlerinizi yapabilirsiniz.

Bizi Takip Edin
Reklam Alanı