Reklam Alanı
Reklam Alanı

ETSO heyeti, ETSO İlköğretim Okulu'nu ziyaret etti

Reklam Alanı
featured
ETSO heyeti, ETSO İlköğretim Okulu'nu ziyaret etti
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala
Reklam Alanı

Edirne Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Recep Zıpkınkurt, Meclis Başkanı Mehmet Eren ve ETSO Yönetim Kurulu'ndan oluşan bir heyet ETSO İlköğretim Okulu'nu ziyaret etti.


1997 yılında Edirne Ticaret ve Sanayi Odası tarafından temelleri atılan ve 1998-1999 Eğitim ve Öğretim yılında eğitim faaliyetlerine başlayan Edirne Ticaret ve Sanayi Odası İlköğretim Okulu'nu ziyaret eden ETSO heyeti Okul Müdürü Ali Rıza Ural ve Müdür Yardımcılarıyla görüşerek yeni başlayan 2016-2017 Eğitim-Öğretim yılında başarılar diledi.


Ziyaret esnasında ETSO İlköğretim Okulu hakkında bilgi veren Okul Müdürü Ural, ETSO ilköğretim Okulu'nun başarılı çocuklar yetiştirdiğini söyledi ve geçtiğimiz yıllarda okul öğrencilerinin TEOG sınavlarında dereceye girdiğini ve önemli başarılar elde ettiklerini belirtti.


ETSO Yönetim Kurulu Başkanı Recep Zıpkınkurt yaptığı konuşmada ETSO İlköğretim Okulu'nun başarılarından dolayı tebrik ederek:” Odamızın adını taşıyan Okulun başarıları bizleri son derece mutlu ediyor. Öğrencilerimizin ve Öğretmenlerimizin başarılı çalışmalarının devamını diliyoruz” diye konuştu.


[gallery link="file" ids="5857"]


ETSO heyeti, ETSO İlköğretim Okulu'nu ziyaret etti
Reklam Alanı

Tamamen Ücretsiz Olarak Bültenimize Abone Olabilirsin

Yeni haberlerden haberdar olmak için ücretsiz e-posta aboneliğini hemen başlat.
Uygulamayı Yükle

Uygulamamızı deneyin!

Online İşlemler

TOBB internet sitesi üzerinden hızlı aidat ödeme ve belge işlemlerinizi yapabilirsiniz.

Bizi Takip Edin
@endstack