Reklam Alanı
Reklam Alanı

ETSO Üye Odaklı Çalışmalarına Devam Ediyor

Reklam Alanı
featured
ETSO Üye Odaklı Çalışmalarına Devam Ediyor
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala
Reklam Alanı

Edirne Ticaret ve Sanayi Odası olarak İlimiz ve Türkiye’yi ulusal ve uluslar arası platformda en iyi şekilde temsil ederek, mesleki disiplin, ahlak ve dayanışma çerçevesinde, üyelerimize zamanında, kesintisiz, mükemmel hizmet vermek, ulusal ve uluslar arası saygın kimliğimizle birlikte deneyimlerimizi ve birikimlerimizi kullanarak ekonomik ve sosyal hayata katma değer sağlamak ve sürekli gelişerek yarattığımız katma değerini arttırma kalite politikası ile yola çıktığımız faaliyetlerimize bir yenisini daha ekledik.


Üyelerimiz için çalışmalarımıza devam ederken bir yandan da yeni kayıt yaptıran üyelerimizi her ay gerçekleştirilen Meclis toplantılarımıza davet ederek hem yeni üyelerimizi tanıma, hem de Edirne Ticaret ve Sanayi Odası'nı bire bir yerinde tanıtma olanağı sunarken Odamızdan hangi alanda istifade edeceklerini anlatıyoruz.

Bu kapsamda ETSO Meclis Başkanı Mehmet Eren ve Yönetim Kurulu Başkanı Recep Zıpkınkurt'un başkanlığında gerçekleşen Haziran Ayı Meclis Toplantısına, Mayıs Ayı içeriside Odamıza kayıt olan 25 yeni üyelerimiz davet edildi.

Göreve geldikleri günden bu yana üye odaklı çalışmalarını sürdürdüklerini belirten Edirne Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Recep Zıpkınkurt, "Üyelerimiz ve üye memnuniyeti bizler için çok önemli. Dolayısıyla Odamıza yeni kayıt yaptıran üyelerimiz, kayıt olduğu Oda ve Oda Yöneticilerini tanımalı aynı şekilde bizlerde yeni üyelerimizi ve firmalarını üye oldukları ilk günden itibaren tanımalıyız." dedi.

Zıpkınkurt , Meclis toplantısına katılan yeni üyeleri aralarında görmekten dolayı duyduğu memnuniyeti dile getirerek yeni işletmelerin hayırlı ve uğurlu olması temennisiyle bol kazançlı günler diledi.

Gerçekleştirilen sunum sonunda toplantıya katılım sağlayan firma temsilcilerine teker teker söz verildi. ETSO Meclis Üyeleri ile tanışarak meslek grupları hakkında bilgi edinen yeni üyelerimize, üyelik belgelerini ETSO Yönetim Kurulu Başkanı Recep Zıpkınkurt ve Meclis Başkanı Mehmet Eren takdim etti.

Üye belgelerini alan üyelerimiz ETSO çalışma sahasındaki birimleri tek tek gezerek Edirne Ticaret ve Sanayi Odası'nda yapılan işlemleri yerlerinde öğrenme fırsatını elde ettiler.

[gallery link="file" ids="2516,2517"]

ETSO Üye Odaklı Çalışmalarına Devam Ediyor
Reklam Alanı

Tamamen Ücretsiz Olarak Bültenimize Abone Olabilirsin

Yeni haberlerden haberdar olmak için ücretsiz e-posta aboneliğini hemen başlat.
Uygulamayı Yükle

Uygulamamızı deneyin!

Online İşlemler

TOBB internet sitesi üzerinden hızlı aidat ödeme ve belge işlemlerinizi yapabilirsiniz.

Bizi Takip Edin
Reklam Alanı