Reklam Alanı
Reklam Alanı

Kız Kardeşim Hibe Programı

Reklam Alanı
featured
Kız Kardeşim Hibe Programı
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala
Reklam Alanı

Kadınların ekonomik hayata katılım konusunda gerekli bilgi ve becerilerle donatılarak toplumsal ve ekonomik konumlarının güçlendirilmesi ve ekonomik kalkınmada aktif rol almalarının sağlanması amacıyla, Türkiye Odalar Borsalar Birliği, Habitat Derneği ve Coca-Cola Türkiye işbirliğiyle yürütülen Kız Kardeşim Projesi hibe programı başvuru süresi 26 Şubat 2021 tarihine kadar uzatılmıştır.

Kız Kardeşim Projesi kapsamında ikinci kez hayata geçirilen "Kız Kardeşim Hibe Programı"nda, 81 ilden seçilecek yeme-içme sektöründe yer alan 30 kadın girişimcinin desteklenmesi, ürettikleri lezzetlerin tanıtılması, görünürlük faaliyetlerinin ön plana çıkarılması ile sosyal ve ekonomik konumlarının güçlenmesine katkı sağlanması amaçlanmaktadır.

Proje kapsamında, yeme-içme sektörüne yönelik çalışan, halihazırda işletme sahibi olan kadın girişimcilerin işletmelerini geliştirebilmeleri için 29 kadın girişimci 25.000'er TL, 1 kadın girişimci de 40.000 TL jüri özel ödülü olmak üzere toplamda 765.000 TL'lik iş geliştirme hibesiyle desteklenecektir.

Son başvuru tarihi: 26 Şubat 2021

Projeye ilişkin detaylı bilgi ve başvuru şartlarına https://kizkardesim.net/kiz-kardesim-hibe-programi/ adresinden ulaşılabilecektir.

Bilgilerinize sunulur.


Kız Kardeşim Hibe Programı
Reklam Alanı

Tamamen Ücretsiz Olarak Bültenimize Abone Olabilirsin

Yeni haberlerden haberdar olmak için ücretsiz e-posta aboneliğini hemen başlat.
Uygulamayı Yükle

Uygulamamızı deneyin!

Online İşlemler

TOBB internet sitesi üzerinden hızlı aidat ödeme ve belge işlemlerinizi yapabilirsiniz.

Bizi Takip Edin
Reklam Alanı
document.addEventListener("DOMContentLoaded", callback); @endstack